نهمین جلسه هماهنگی “دومین یادواره شهدای کارگر شهرستان فلاورجان” ظهر روز سه شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۱با حضور جمعی از مسوولین و کارشناسان روابط عمومی، فرماندهان پایگاههای بسیج در شرکت نیروکلر برگزار شد.

مهندس فرهمند رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در این نشست ضمن ابزار خرسندی از برنامه های این یادواره خاطر نشان شد: بسیج یک شخص و یک ارگان نیست. بسیج یک مکتب و فرهنگ است که باید در تمام مراحل زندگی حرفه ای و اجتماعی افراد جامعه جاری و ساری باشد و این یادواره فرصتی است که قشرکارگر که قشری تاثیر گذار بر چرخ صنعت و اقتصاد جامعه است را بیش از پیش با این فرهنگ غنی آشنا کنیم.

وی با شاره به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در رابطه با جهاد تبیین افزود: این یادواره فرصتی است تا خانواده و نسل جدید را با فرهنگ شهادت، ایثار و از خود گذشتی آشنا کرده و از این رهیافت گوشه از منویات رهبر حکیم و فرزانه ، امام خامنه ای (مدالظله العالی) که فرمودند: ” فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست” را جامعه عمل بپوشانیم.

در ادامه نیز سرگرد جواد کاظم زاده،  فرمانده حوزه بسیج کارگری و اصناف شهرستان فلاورجان با تاکید بر مسئله جهاد تبیین و روشنگری بیان کرد: وضعیتی که امروزه گریبان گیر کشور شده است عدم توجه کافی به تبیین و روشنگری است. امروزه دشمن با استفاده از همین ضعف و با در اختیار داشتن رسانه های مختلف بر بستر اینترنت و شبکه های مجازی مختلف با یک جنگ ترکیبی سعی در ضربه زدن به این نظام مقدس را دارد که حضرت آقا با تدبیر و درایت خود به درستی بحث جهاد تبیین را مطرح نمودند. لذا این وظیفه ماست که در مورد این یادواره، برنامه های آن و دستاوردهایش تا حد توان اطلاع رسانی و روشنگری کنیم. واحد روابط عمومی در هر سازمان چشم و گوش آن سازمان است و این وظیفه روابط عمومی هاست تا این امر مهم که همان جهاد تبیین و روشنگری است را با استفاده از تمام امکانات و ظرفیتهای خود به منصه ظهور و بروز یرسانند.

در پایان نیز مسوولین روابط عمومی ها هر کدام نقطه نظرات و پیشنهادات خودرا بیان نموده و به برخی اقدامات خودر در این زمینه اشاره نمودند.