همزمان با آغاز هفته بسیج روز دوشنبه ۶ آذر ماه طی مراسمی با حضور سرگرد کمالی، فرمانده بسیج کارگری و اصناف شهرستان فلاورجان از بسیجیان شرکت نیروکلر تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم سرگرد کمالی با اشاره به اهمیت صنعت از نگاه مقام معظم رهبری، حضرت آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی) بیان کرد: امروزه خط مقدم جبه مقابله با دشمن و استکبار، صنعت کشور است و دشمنان ایران تمام توان خود را به کار بسته اند تا حرکت این چرخ را متوقف کنند.
کمالی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: جنس جامعه کارگری با بافت سایر اقشار بسیجی متفاوت است. بر خلاف تصور عموم که فکر میکنند بسیجی باید شکل و شمایل به خصوص داشته باشد یک کارگر از جنس مردم است و بسیج از دل همین مردم برمی آید. هر کارگر که در صنعت کار میکند به خودی خود یک بسیجی است. چرا که با ایثار و کوشش در جهت به حرکت در آوردن چرخه صنعت وآبادانی کشور مجاهدت میکند.
علی صالحی مدیر عامل نیروکلر نیز در این مراسم خاطرنشان شد: روحیه بسیجی همواره در نیروکلر وجود داشته کما اینکه امروزه اغلب همکاران بسیجی ما به عنوان کارگر نمونه نیز انتخاب شده اند و این نشان دهنده تاثیر روحیه بسیجی در بین همکاران است.
در پایان مراسم نیز از بسیجیان مجتمع اصفهان با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی شد.